Szukaj schroniska
Miasto:
Region:
Logowanie
Fundacja Pies Szuka Domu
Adres:
Sulmin 73
83-331 Przyjażn
pomorskie

Kontakt:
608 048 040
info@piesszukadomu.pl
strona www
* Podana lokalizacja jest tylko orientacyjna, szczególnie w przypadku mniejszych miejscowości
Powiększ mapę  powiększ mapę
Opis:

Fundacja Pies Szuka Domu powstała z inicjatywy ludzi, którym nieobojętny jest los zwierząt. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym, zagubionym i porzuconym zwierzętom których w naszym życiu było i jest zawsze bardzo dużo.

Z dniem 08.11.2011 zarejestrowaliśmy Pomorską Fundację Pies Szuka Domu. Nasze działania mają przyczynić do zmniejszenia bezdomności psów i kotów oraz poprawieniu warunków bytowych potrzebujących czworonogów. Celem nadrzędnym jest działalność adopcyjna. Ponadto chcemy m. in. propagować humanitarne i zgodne z prawem traktowanie zwierząt, poszanowanie ich, objęcie ochroną i otoczenie opieką.
Dnia 19.02.2014 zmieniliśmy nazwę na Fundacja Pies Szuka Domu. Nasze działania wybiegły już dawno poza województwo Pomorskie dlatego zdecydowaliśmy się na małe zmiany :)
Jakiś czas temu powiedzieliśmy, że "Całe życie dostosowaliśmy do zwierząt..." i była to prawda, ale tworząc fundację i działając w niej chcemy powiedzieć Całe życie dostosowaliśmy do zwierząt, całe życie poświęcamy zwierzętom.
Od najmłodszych lat zwierzęta były nam bardzo bliskie, u każdego z nas tworzyły one jakąś część życia, z biegiem lat zainteresowanie nimi zamieniło się w pasję... a ta zrodziła fantastyczny pomysł który miał rozwijać ją na szerszą skalę.
Patrząc na siebie nawzajem, poczuliśmy więź dzięki której moglibyśmy zrobić coś magicznego łącząc nasze zainteresowanie i życiowe marzenia.
Po pewnym czasie wspólnej pomocy, pracy i poszukiwaniu domów bezdomnym zwierzętom ukazała się myśl utworzenia fundacji. Długo nie musieliśmy się zastanawiać i bez zbędnych słów, pomimo ciężkiej pracy i determinacji dojechaliśmy zarówno do celu jak i początku naszych marzeń.

www.piesszukadomu.pl

KRS 0000401545

nr konta: 09 1440 1013 0000 0000 1393 3456

Adres do przesyłek i darów:
Fundacja Pies Szuka Domu
Sulmin 1D
83-331 Przyjaźń
Opinie:

Zachęcamy do dodania swojej opinii, aby pomóc innym w wyborze właściwej placówki dla swojego pupila.

Autor:
E-mail:
Opinia:
Kod z obrazka:   

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników tej strony. Właściciel serwisu www.KotyPsy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dźwięki kota
Ogólnopolski Katalog Schronisk dla zwierząt

Na forum
Ciekawostki koty, ciekawostki psywypożyczalnia zoologiczna
Czy wiesz, że...?
Koty nie myślą, że są małymi ludźmi. Myślą, że my jesteśmy dużymi kotami.To w wielu przypadkach wpływa na ich zachowanie. więcej ciekawostek »
Moje KotyPsy.pl
Kot w bucie
Polecamy
sklep zoologiczny warszawa
Sadurski.com
13 użytkowników online